2017/5 Dönem MTS Sınav Terleri Açıklandı

2017/5 dönem motorlu taşıt kursiyerleri sınav yerleri ve sınavda dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda açıklama yapıldı.

2017/5 Dönem MTS Sınav Terleri Açıklandı
Tarih: 20-12-2017 09:41
1144 Okunma

Yapılan açıklamada sınav yerleri ve uyulması gereken durumlar şu şekilde açıklandı ;

2017/5 Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı 23 Aralık 2017 Cumartesi günü saat 14.00’da İlimiz Merkez Elazığ Anadolu Lisesi, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Elazığ Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi, Mezre Ortaokulu, Elazığ Ortaokulu, Gazi Ortaokulu, Gazi Anadolu Lisesi, İmam Efendi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Atatürk Anadolu Lisesi ve Hıdır Sever Anadolu Lisesi olmak üzere toplam 10 sınav merkezinde yapılacaktır.

Sınava girecek adayların en geç saat 13.30’da Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi, Nüfus Cüzdanı, T.C. Kimlik Kartı veya geçerlilik süresi devam eden Pasaport ile birlikte Sınav Merkezlerinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Saat 14.00’dan sonra sınava gelen adaylar ile yanlarında kullanımı doktor raporu ile belirlenen hasta veya engellilere ait cihazlar hariç, çanta, cep telefonu, telsiz, radyo, saat, bilgisayar, kamera ve benzeri iletişim araçları ile depolama kayıt ve veri aktarma cihazları, kablosuz iletişim sağlayan cihazlar ve kulaklık, kolye, küpe, bilezik, yüzük, broş ve benzeri eşyalar ile her türlü elektronik ve/veya mekanik cihazlar, databank sözlük, hesap makinesi, kâğıt, kitap, defter, not vb. dokümanlar, pergel, açıölçer, cetvel vb. araçlar, ruhsatlı veya resmi amaçlı olsa bile silah ve silah yerine geçebilecek nesneler ile sınava gelen adaylar kesinlikle sınav binalarına alınmayacaklardır.


DISQUS YORUM YAP

FACEBOOK YORUM YAP


DİĞER HABERLER


Masa Üstü Sürüme Geç