Akademik İngilizce Kursları

Tarih: 01-03-2019 19:18

Türkiye'de bazı alanlarda gerekli olan akademik İngilizce için bir takım sınavlara girmek gerekmektedir. Sınav gereken bu mesleki alanlar, yüksek lisans, doktora, üniversitelerde okutman ya da öğretim görevliliği, yabancı dil bilmeyi gerektiren memuriyetler, banka çalışanı olmak olarak sıralanabilir. Bu alanlarda gerekli olan yabancı dil sınavı ise YKS/YÖKDİL sınavıdır.

Neden English Council YDS/YKS Hazırlık Kursu?

YKS/YÖKDİL sınavında başarılı olmak için öncelikle ciddi bir hazırlık süreci gerekmektedir. Temel İngilizce ya da günlük İngilizce bu sınavda başarılı olmak için yeterli değildir. English Council Hazırlık Kursu olarak seviyenize uygun, akademik İngilizce alanında uzmanlığını ispatlamış zengin içerikli yayınlar ve sağlam kadromuzla size ihtiyacınız olan desteği sunuyoruz. Eğitim seviyeniz hangi aşamada olursa olsun size uygun olarak hazırlanmış bir eğitim ve çalışma programı ile hedefinize ulaşmak aslında zor değil. Eğitim seviyenize uygun yayınlar, uzman kadromuz ve size hep destek sağlayacak olan danışmanınız ile YKS/YÖKDİL sınavında başarıyı elde etmeniz çok kolay.

 

Tek Seferde İstediğiniz Puana Ulaşmanız Mümkün mü?

Türkiye’nin en iyi dil eğitim kurumlarından olan Akademik Batı Dilleri Bursa İngilizce Kursu kampüsünde veya diğer Denizli, İzmir, Manisa ve Ankara’da ki kampüslerinde eğitim alıp doğru bir çalışma stiliyle hazırlanmanız sonucunda YKS/YÖKDİL sınavında tek seferde dilediğiniz puana ulaşmanız mümkün. Kurumumuzda kurs başlamadan önce eğitim danışmanlarının hazırladığı YKS/YÖKDİL seviye tespit sınavı yapılmaktadır.

Bu sınavla hangi seviyede olduğunuz belirlenir ve ona göre bir sınıfta eğitim alma şansınız olur. Çalışacağınız materyaller, çeviriler, sorular seviyenize uygun olarak hazırlanır. Eğitim danışmanınızın yönlendirmesi ve oluşturduğu ders programıyla sınava sağlam adımlarla hazırlanmanız mümkündür. YKS/YÖKDİL sınavında başarıyı yakalayabilmek için sınavla birebir uyumlu sorular, çıkmış sorular, çeviri paragrafları ve gramer çalışmaları yapılmalıdır. Sınava kadar yeterli sayıda gerçek sınavla uyumlu deneme sınavına girerek sınav tecrübenizi artırmalısınız. English Council Hazırlık Kursunda sınav için gerekli olabilecek tüm çalışma ortamı ve destek size sunulmaktadır.

English Council YDS/YÖKDİL Hazırlık Kursunun İçeriği Nasıldır?

Akademik Batı Dilleri İngilizce Kursu Bursa kampüsünde ve diğer kampüslerdeki eğitim daha iyi eğitim alabilmeniz adına hazırlanmış 5 farklı seviye grubundan oluşur. Bu 5 seviye hedefinize ve seviyenize uygun olarak eğitim danışmanlarımız tarafından alacağınız eğitimde uygulanır. Kursumuzda online ya da kurs içinde gireceğiniz YKS/YÖKDİL seviye tespit sınavından sonra düzeyinize uygun olarak sınav çalışmalarınız ve ders programınız başlatılır.


DISQUS YORUM YAP

FACEBOOK YORUM YAP


DİĞER HABERLER


Masa Üstü Sürüme Geç