Başkan’dan Haber Büromuza Ziyaret

Elazığ belediye başkanı Mücahit Yanılmaz ve Elazığ spor kulüp başkanı Sedat Karataş 10 Ocak Dünya çalışan gazeteciler günü dolayısıyla Ajans23 Haber Büromuzu ziyaret ettiler.

Başkan’dan Haber Büromuza Ziyaret
Tarih: 10-01-2017 16:17
1848 Okunma

Başak Yanılmaz 15 Temmuz’da basının gücünü gördüklerini ve basının 1 kuvvet olduğunu söyledi.

Elazığ Belediye başkanı Mücahit Yanılmaz ve Elazığ spor kulüp başkanı Sedat Karataş’ı 10 Ocak Dünya çalışan gazeteciler günü münasebetiyle Ajans23 Haber Büromuzu ziyaret ettiler.

Ajans23 Haber Bürosu İmtiyaz sahibimiz, Belediye başkanı ve kulüp başkanına duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.

Belediye başkanı Mücahit yanılmaz, “ 15 Temmuz’da yaşadığımız alçakça bir darbe girişiminde basının ne kadar güçlü ve ülkesinin birliğinden yana kenetlendiğini gördük. 4 kuvvet denilen basını 15 Temmuz darbe girişimde adeta birinci kuvvet olarak gördük. Akabinde 18 Ağustos’ta Elazığ emniyet müdürlüğüne yönelik terör saldırısında ‘da yerel basın ve ulusal basının gücünü bir kez daha gördük. Bu vesileyle 10 Ocak çalışan gazeteciler gününüzü kutluyorum.” Dedi.

ELAZIĞSPOR GALATASARAY MAÇININ GELİRLERİNİ ŞEHİT POLİS SEKİNİN AİLESİNE BAĞIŞLAYACAĞIZ.

Belediye başkanı Mücahit yanılmaz, 5 Ocak’ta İzmir adliyesinde meydana gelen terör saldırısında kahramanca çarpışarak şehit olan polis memuru Fethi Sekin’in isminin Elazığ’da yapacakları çalışmalar sonucu bazı yerlere verileceğini ve Salı günü Elazığ’da oynanacak olan Ziraat Türkiye kupası maçının gelirini de şehidin ailesine vereceklerini belirterek,” Şehit Ömer Halisdemir’in babası şu an Elazığ’da birlikte Şehit polis memuru Fethi Sekin’in taziyesine gittik, İki kahraman şehidin aileleri bir araya geldi. İzmir adliyesinde ki hain terör saldırısında kendi çocuklarını yetim bırakan ve onlarca çocuğun yetim kalmaması için canını hiçe sayarak teröristleri etkisiz hale getiren Elazığlı hemşerimiz Şehit Fethi Sekin’in isminin yaşatılması için çalışmalar başlattık ismini vereceğimiz yerleri belirliyoruz. Birde kulüp başkanımız da burada Elazığ’da oynanacak olan Galatasray maçının gelirini de Şehit polisimizin ailesine bağışlayacağız. Galatasaray’ın tam kadro gelmesi için de kulüp yetkilileri ile temasımızı sürdüreceğiz. Bu nedenle hemşerilerimizi maça bekliyoruz” dedi.


DISQUS YORUM YAP

FACEBOOK YORUM YAP


DİĞER HABERLER


Masa Üstü Sürüme Geç