Elazığ İl Jandarma Seçime Hazır

Elazığ İl Jandarma Komutanlığı, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleriyle ilgili alınacak güvenlik tedbirlerini en üst seviyeye çıkardı.

Elazığ İl Jandarma Seçime Hazır
Tarih: 29-03-2019 19:30

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerin güvenli ve huzur ortamında yapılması için İl Jandarma Komutanlığı ekipleri 7/24 esasına göre göreve hazır durumda.

31 Mart Pazar günü tüm Türkiye’de olduğu gibi ilimizde de yapılacak olan yerel seçimlerin huzurlu ve güvenli ortamda yapılması için İl Jandarma komutanlığı ekipleri sorumluluk alanında 3.214 personel ile görev yapacak.

Seçim bölgelerinde vatandaşın oy kullanacağı alanlarda meydana gelebilecek olası olumsuz durumlara ve provokasyonlara karşı personel uyarıldı. Alınacak emniyet tedbirleri, verilen eğitim ve tatbikatlarla pekiştirildi.

Elazığ İl Jandarma Komutanlığı, 31 Mart 2019 günü oy verme işlemi başlangıç saatinden itibaren bitimine ve son sandık ve oy pusulalarının ilçe ve il seçim kurullarına salimen ulaştırılıncaya kadar kesintisiz emniyet tedbirlerine devam edecek.

Seçim bölgelerinde meydana gelebilecek olumsuz durumlar için vatandaşların ücretsiz "156 Jandarma İmdat" hattını her an arayabileceklerini belirten yetkililer, "180 yıldır olduğu gibi, (Vatandaşın Huzuru Jandarmanın Gururu)" sloganıyla seçim ve sonrasında da her zaman vatandaşların yanında olunacaktır.


DISQUS YORUM YAP

FACEBOOK YORUM YAP


DİĞER HABERLER


Masa Üstü Sürüme Geç