Hakan Akgün’e Yılın Bürokratı Ödülü

Elazığ Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü eski Müdürü Hakan Akgün Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti tarafından düzenlenen 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinliğinde Yılın Bürokratı olarak ödüllendirildi.

Hakan Akgün’e Yılın Bürokratı Ödülü
Tarih: 11-01-2017 19:24
3698 Okunma

Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti (EBMC) geleneksel olarak her yıl düzenlediği 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinliğini bu yıl 15 Temmuz ve Şehitler anısına yaptı.  Büyük bir katılımla gerçekleştirilen etkinliğe 15 Temmuz’un sembol isimlerinden Kahraman Şehit Ömer Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin Halisdemir, Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, Ak Parti Genel Başkan eski Yardımcısı Necati Çetinkaya, Elazığ Eski Milletvekillerinden Zülfü Demirbağ, Baro Başkanı, Adnan Demir, Elazığ İş Kadınları Derneği Başkanı Prof.Dr Yasemin Açık, Etso Başkanı İdris Alan, Bürokrasi, iş dünyası  Sivil Toplum Kuruluşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yapılan etkinliğin sonunda plaket töreni yapıldı, gerçekleştirilen plaket töreninde 15 Temmuz Darbe Girişiminin püskürtülmesinde emeği geçenlere ödüller verilirken bir ödül de Yılın Bürokratı olarak Elazığ Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü eski Müdürü Hakan Akgün’e takdim edildi.

Başarılarından dolayı Akgün’e verilen Plaketi Elazığ Emniyet Müdürü Doğan Cangül Takdim etti. Takdim sonrasında bir teşekkür konuşması yapan Hakan Akgün Yılın Başarılı Bürokratlığına kendilerini layık gördükleri için Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti yöneticilerine teşekkür etti.

Elazığ Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü eski Müdürü Hakan Akgün’e verilen plaketin üzerinde şu ibarelere yer verildi:

Gerek temsil ettiğiniz kurum gerekse şehrimiz için yapmış olduğunuz özverili ve başarılı çalışmalarınızın yanında her şeye rağmen yitirmediğiniz azminiz ve çalışma iştiyakınızın anısına…


DISQUS YORUM YAP

FACEBOOK YORUM YAP


DİĞER HABERLER


Masa Üstü Sürüme Geç