Windyhill Hotel Elazığ’da Hizmete Girdi

Elazığlı iş adamı Hüseyin Dal tarafından Elazığ Pertek karayolu üzerinde yaptırılan 5 yıldızlı Windyhill Hotel hizmet ermeye başladı.

Windyhill Hotel Elazığ’da Hizmete Girdi
Tarih: 11-01-2017 12:59
25585 Okunma

Elazığlı iş adamı Hüseyin Dal tarafından 8 yıl önce yapımına başlanan Windyhill Hotel 40 milyon liraya mal oldu.

10 Ocak Çalışan gazeteciler günü münasebetiyle otelde bası mensuplarını ağırlayan iş adamı Hotel hakkında bilgi verdi. 120 ile 200 kişiye istihdam sağlayacak.

Hüseyin Dal yaptığı açıklamada,” Elazığ’ın çok kıymetli basın mensubu arkadaşlarımız. Öncelikle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü Windyhill Hotel olarak kutlar başarılarınızın devamını dileriz.

Ayrıca geçen günlerde ülkemizi ve bizleri derinden etkileyen İzmir terör olayında şehit verdiğimiz kahramanımız Fethi Sekin'e Allahtan rahmet ve ailesine baş sağlığı diliyoruz.

Otelimiz, 47 twinbed,49 frenchbed ,3 suit,1 balayı suit,1 king olmak üzere 101 odaya sahiptir.bunun dışında spa merkezi, çok amaçlı salon , toplantı odaları ,kır bahçesi,futbolsahası mevcuttur.

Otelimiz hem Elazığımıza hem de Elazığ dışından gelen misafirlerimize en iyi hizmeti sunmanın onur ve gururunu taşıyacağız birlikte. Bu anlamda basınımıza çok iş düşüyor. Sloganımız olan zirvede Elazığ'ı birde bizim penceremizden görün ifadesiyle yola çıktık. Sizinde bizim düşüncemize katılıp, bizim penceremizden bakmanızı istiyoruz.” Dedi.


DISQUS YORUM YAP

FACEBOOK YORUM YAP


DİĞER HABERLER


Masa Üstü Sürüme Geç