Yiğit Düştüğü Yerden Kalkar !

Tarih: 08-06-2017 22:14
4157 Okunma

Elazığ Milletvekilimiz Sn. Metin Bulut; bu günlerde haksız ithamlar ve karalama kampanyası ile karşı karşıya.

 Her fırsatta sportif faaliyetlerin tümüne destek verdiğine şahit olduğumuz, sadece Elazığ’da değil, il dışındaki gençler ile de yakinen ilgilenen; bunlardan ötürü  “Gençliğin Ağabeyi” olarak anılan bir Milletvekili nasıl olur da; Şehrin gençlerinin sayılı sosyal etkinliklerinden birini, Elazığın dışarıya açılan en büyük kapısını; Elazığspor’u kapatalımder ?

Söylentilere, mahalle dedikodularına aldırmaksızın, Metin beyin geçmişine bakanlar sarf edilen sözlerin külliyen çarpıtma olduğunu görecektir.

Elazığspor’un mağaza açılışına da katılan Bulut, söz kendisine geldiğinde mali sıkıntılardan dolayı alınan puan silme cezası ile ilgili ;  “Yiğit, düştüğü yerden kalkar.  Bugün 12 puan kaybettik. Allah nasip ederse bu hafta sonu 3’ünü Yeni Malatyaspor’dan daha sonrada diğer takımlardan alacağız. Ben kulüp başkanımıza, teknik heyetimize ve oyuncularımıza güveniyorum. ” ifadelerini kullanarak desteğinin her daim Elazığspor’dan yana olduğunu, Elazığspor’u sıkıntılı bir süreçte devralarak genel anlamda başarılı bir grafik çizen Sedat Karataş ve ekibinin çalışmalarının arkasında olduğunu basın önünde tüm kamuoyuna duyurmuştu.

Kamuoyu, bizler; vekilimizin yanındayız, samimiyetine ve iyi niyetine güveniyoruz. Toplantıda yer olmayıp konuya tüm detayları ile hakim olamasak  da aşikar olan konuşulanların eksik/yanlış şekilde kamuoyuna aksettirildiğidir.

 

Hepimizin yumuşak karnı Elazığspor. Anlaşılan birileri Elazığspor üzerinden Elazığlıları galeyana getirip faturayı Metin Bulut’a kesme gayretinde.

Böylesi mübarek zaman diliminde düşünceleri bu yönde olanları Allah’a havale ediyoruz. 

Bu konunun ayrıca üzerinde durulması ve karalama kampanyasının hesabının sorulması kanaatindeyim

Zamanla herşey berraklaşacak ve tüm gerçekler gün yüzüne çıkacaktır.

 

Selam ve dua ile

DISQUS YORUM YAP

FACEBOOK YORUM YAP


YAZARIN DİĞER YAZILARI


Masa Üstü Sürüme Geç